Pogoda nas ostatnio rozpieszcza, mamy więcej ochoty na ruch na świeżym powietrzu i na wakacyjne wypady poza miasto
My ponad wszystko ukochałyśmy morskie klimaty i wybrzeże, w szczególności Półwysep Helski w okolicy Chałup. Fajnie jest nie tylko na plaży, na której każdy znajdzie dużo miejsca dla siebie ale i w lesie gdzie przy morskiej bryzie można uprawiać jogging, szybkie marsze czy po prostu pójść na spacer
Lato i wakacje to też taki czas, kiedy przestawiamy ciało i umysł na inne tory. Porzucamy “sztywne garnitury” i codzienne obowiązki. Chcemy mieć więcej luzu tak w głowie jak i w szafie
Jadąc na nasz kemping zabrałyśmy ze sobą ubrania UpToU, które towarzyszyły nam tak w trakcie aktywności sportowych jak i poza nimi.


Dzianiny, z których szyjemy stroje są oddychające i schną bardzo szybko – chłodzą podczas ruchu, ogrzewają ciało po wysiłku. Są komfortowe a jednocześnie cieszą oko!
Jeśli cenisz sobie wygodę i stylowe fasony zajrzyj do sklepu online UpToU lub obejrzyj i zmierz ubrania w sklepie tenisowym Amazing na warszawskim Mokotowie.