Witaj w kolorowym świecie UpToU!

Nasze kolekcje stworzyłyśmy dla wszystkich fit-babek, które chcą ćwiczyć w stylowych i kobiecych strojach, a przy tym czuć się komfortowo. Chciałyśmy aby nasze ubrania były wyjątkowe – wyróżniały nas, dawały możliwość kreatywnego tworzenia strojów wedle własnych potrzeb.

Paleta kolorów jaką u nas znajdziesz idealnie komponuje się z kobiecymi wzorami, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Klientek UpToU. A do tego możesz wybierać z wielu dodatków takich jak elastyczny tiul, falbanki, taśmy ozdobne, kolorowe sznurki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe kompozycje w ramach poszczególnych kolekcji. W sklepie znajdziesz gotowe stroje, do zakupu od ręki – ale jeśli marzy Ci się ubranie według własnego pomysłu to koniecznie zajrzyj na stronę Stwórz Swój Produkt.

Niech będzie UpToU!

Ja jestem osobiście zachwycona wzorami, jakością ubrań, tym, jak leżą na ciele i jak podkreślają sylwetkę. Bez legginsów, topów i bluzy nie ruszam się na zajęcia. W ubraniach UpToU ćwiczę jogę, tańczę, biegam, gram w tenisa i prowadzę fitness. Kochane, naprawdę z całego serca polecam Wam tę markę <3 (- Hania Darmas)

KOLEKCJE 2019

FC

FC

FC KIDS

FC KIDS

KOLEKCJE 2018

PALM BEACH

PALM BEACH

ELEGANCE

ELEGANCE

WAIKIKI

WAIKIKI

CLASSIC

CLASSIC