Witaj w kolorowym świecie UpToU!

Nasze kolekcje stworzyłyśmy dla wszystkich fit-babek, które chcą ćwiczyć w stylowych i kobiecych strojach, a przy tym czuć się komfortowo. Chciałyśmy aby nasze ubrania były wyjątkowe – wyróżniały nas, dawały możliwość kreatywnego tworzenia strojów wedle własnych potrzeb.

Paleta kolorów jaką u nas znajdziesz idealnie komponuje się z kobiecymi wzorami, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Klientek UpToU. A do tego możesz wybierać z wielu dodatków takich jak elastyczny tiul, falbanki, taśmy ozdobne, kolorowe sznurki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe kompozycje w ramach poszczególnych kolekcji. W sklepie znajdziesz gotowe stroje, do zakupu od ręki – ale jeśli marzy Ci się ubranie według własnego pomysłu to koniecznie skontaktuj się z nami!

Niech będzie UpToU!

Ja jestem osobiście zachwycona wzorami, jakością ubrań, tym, jak leżą na ciele i jak podkreślają sylwetkę. Bez legginsów, topów i bluzy nie ruszam się na zajęcia. W ubraniach UpToU ćwiczę jogę, tańczę, biegam, gram w tenisa i prowadzę fitness. Kochane, naprawdę z całego serca polecam Wam tę markę <3 (- Hania Darmas)

KOLEKCJE 2019

FC

FC

FC KIDS

FC KIDS

STELLA

STELLA

KOLEKCJE 2018

PALM BEACH

PALM BEACH

ELEGANCE

ELEGANCE

WAIKIKI

WAIKIKI

CLASSIC

CLASSIC