Hej! Tu Kama i Asia

Sport towarzyszy nam od lat dziecięcych, a moda jest umileniem codziennego dnia. Wspólnie marzyłyśmy o miejscu,  w którym dostępne będą unikatowe ubrania sportowe we wszystkich rozmiarach oraz wiele opcji kolorystycznych do wyboru. Nietuzinkowe dodatki, to taka wisienka na torcie, która dopełnia całości stroju – chcemy się przecież wyróżniać! Nie raz też nam się zdarzyło, że wyszłyśmy ze sklepu z niczym, ponieważ brakowało ubrań w naszym rozmiarze, a to co było dostępne w sklepie – po prostu było nudne…

Tak z naszych marzeń narodziło się UpToU – alternatywa dla powtarzalnych wzorów, form i kolorystyki.  To królestwo żywego koloru, komfortu i stylu. To miejsce, gdzie możesz bez przeszkód podkreślić swoją indywidualność i sama zaprojektować dla siebie strój sportowy.

Codziennie z przyjemnością pomagamy aktywnym sportowo kobietom wyróżnić się w stylowych ubraniach, a wysoka jakość wykorzystywanych przez nas dzianin jest gwarancją komfortu ich noszenia. Dzięki designerskim wzorom strojów oraz modelującym sylwetkę, ultrakobiecym przeszyciom poprawiamy również Twoje samopoczucie!

W UpToU będzie tak jak sobie wymyślisz. Niech będzie UpToU!